Erzincan Tarım ve Hayvancılık Sektörü

Erzincan Tarım ve Hayvancılık Sektörü

Erzincan'da arıcılık, bal üretimi ve paketlemesi yapanlar, besicilik, süt ve süt ürünleri üretenler, tarım ve hayvan ilaçları ile aletlerini satanlar, tohum, fidan ve yem üretimi ve satışı yapanlar ile veterinerler Tarım ve Hayvancılık adı altında kategorize edilmiştir.

Erzincan Tarım ve Hayvancılık sektöründe bulunan işletmelerin; yetkili isimleri, telefon, faks, web site, e-posta, adres, kroki ve yol tarifi gibi iletişim ve ulaşım bilgileri ile işletmelerin çalışma günleri, çalışma saatleri, çalışan sayısı ve faaliyet alanları hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir.

Erzincan Tarım ve Hayvancılık sektöründe bulunan işletmeler sıralanırken sponsor (reklam veren) firmalar öncelikli olmak suretiyle alfabetik sıralama ölçütü esas alınmıştır.

Erzincan İliç Akın Ticaret

Akın Ticaret

Akın Ticaret, Erzincan"da İliç ilçesinde buğday, kepek ve gübre gibi zahire ürünleri ile şeker, un ve yem satışını yapmaktadır.

Erzincan Ateşoğlu Ticaret Zahra - Erzincan Tarım

Ateşoğlu Ticaret Zahra

Ateşoğlu Ticaret Zahra, Erzincan'da Kemah Tuzu ile un, şeker, yem ve kuru küspe gibi tarım ve hayvancılık ürünlerinin (zahra) toptan ve perakende satışını yapmaktadır.

İLİÇ Başkanoğulları Nak. Gıda. San. Tic. Şti - Erzincan Tarım

Başkanoğulları Zahiriye

Başkanoğulları Zahiriye, Erzincan"da İliç ilçesinde Toros marka gübre ürünlerinin bayiliğinin yanında yem, şeker, tuz, un gibi diğer zahiriye ürünlerinin satışını yapmaktadır.

Erzincan - İliç - Buran Ticaret Av ve Arıcılık Malzemeleri

Buran Ticaret Av Bayi

Buran Ticaret Av ve Arıcılık Malzemeleri, Erzincan"da İliç İlçesinde silah, olta, bıçak, parke gibi av malzemelerinin satışı ile arıcılık ürünlerinin satışını yapmaktadır.

Erzincan Elit Tarım - Erzincan Tarım

Elit Tarım

Elit Tarım, Erzincan"da tarım ilaçları, tarım aletleri, tarım ekipmanları, tohum çeşitleri, fide çeşitleri, damla sulama sistemleri, gübre ve bitki besleme ürünlerinin satışını yapmaktadır.

Erzincan Sol Sahil Sulama Birliği – Erzincan Tarım

Erzincan Sol Sahil Sulama Birliği

Erzincan Sol Sahil Sulama Birliği, Erzincan'da Devlet Su İşleri’nin sulama kanallarının işletmeciliğini yapmaktadır.

Erzincan Ezirgan Veteriner Hekimliği - Erzincan Veteriner

Ezirgan Veteriner Hekimliği

Ezirgan Veteriner Hekimliği, Erzincan"da veteriner hizmetleri ile ev ve işyerlerinde böceklere karşı ilaçlama hizmeti vermektedir.

Kültür ve Sanat
Coğrafi Yapı
Erzincan Resimleri